All Collections
Ik ben een Rider
Hoe je een Packaly fietskoerier wordt
Hoe je een Packaly fietskoerier wordt

De aanmeldingsprocedure, van A tot Z

Yoni avatar
Written by Yoni
Meer dan een week geleden bijgewerkt

We vinden het geweldig om te horen dat je wilt werken als een van de rijders in onze exclusieve ridersclub. Laten we je door het onboarding proces helpen zodat je snel geld kunt gaan verdienen! In dit artikel nemen we je mee door het inwerkproces en laten we je weten wat je moet doen om je zo snel mogelijk bij ons aan te sluiten.

Hier is een snel overzicht van wat er moet gebeuren:

Registreren als rider

Om je onboarding te starten moet je je aanmelden via onze website. Dat doe je door het formulier in te vullen dat je op onze website vindt. Klik op "Bezorger worden" rechtsboven op de website of via onderstaande knop.

Hier vragen we om basisinformatie om je overeenkomst op te kunnen stellen.

Uitrusting instellen

Nadat je geslaagd bent voor onze rider training ontvang je een link om uitrusting te registreren. Dit moet goedgekeurd worden door het team voor je kan beginnen dus zorg er voor dat je uitrusting aan de volgende regels voldoen

  • Ongemarkeerd zijn (wat betekent dat er geen logo van een ander merk op mag staan).

  • Het moet voldoen aan onze minimale afmetingen en gewicht (40x40x60cm en 10KG).

Packaly Rider Vragenlijst

Nadat je het formulier hebt ingevuld vragen we je om informatie via een enquête. Je ontvangt de enquête via de e-mail die je op het formulier hebt vermeld. We vragen je om wat persoonlijke info en bedrijfsgegevens om je overeenkomst op te zetten en je door de rest van de onboarding te loodsen.

Naast algemene gegevens als naam, adres en IBAN-nummer vragen wij je om een KVK-nummer (Kamer van Koophandel) of KBO-nummer (Kruispuntbank voor Ondernemingen). Wil je weten wat je nodig hebt? Bekijk dan onze checklists:

Als je deze gegevens niet hebt, no worries, er is altijd een gemakkelijke oplossing voor ontbrekende informatie, bekijk de onderstaande artikelen:


Wanneer je wilt werken in Nederland lees: KVK or Verloning
Wil je werken in België? Lees dan: KBO/CBE and Accountable


Packaly Rider overeenkomst

Zodra wij al je gegevens hebben ontvangen maken wij je overeenkomst op en ontvang je het per e-mail. Wij raden je aan je gegevens te controleren voordat wij een ondertekende versie terug ontvangen. Ons team zal je op de hoogte houden als er informatie ontbreekt.

Zodra je het overeenkomst hebt ingevuld en ondertekend, ga je naar de volgende stap: het video-interview.

Video interview

Je ontvangt een uitnodiging voor een online interview in je e-mail. Dit is een online interview dat je in je eigen tijd kunt opnemen. Zodra je je interview hebt verzonden zal ons team het beoordelen. Het kan 2 tot 5 dagen duren voordat het is goedgekeurd, zodra het is goedgekeurd ontvang je een e-mail.

Rider training

Het is belangrijk dat je vervolgens je Rider Training doet. Dit is een leerzame quiz waarin je leert over Packaly en wat je als rider kunt verwachten. Je moet wel goed opletten! Pas als je meer dan 70% scoort mag je door naar de volgende stap.

Account activering

Als je je tas hebt ontvangen, krijg je via e-mail je inloggegevens. Eenmaal ontvangen kun je met deze gegevens inloggen in de Packaly Rider App.

Als je vragen hebt tijdens het onboarding proces neem dan contact op met ons support team via onze website of in de app!

We hopen je snel bij het team te mogen verwelkomen!

Did this answer your question?